Hivatásgondozó lelkigyakorlat Egerben

Az Egri Szeminárium ebben az évben is várja a hivatásgondozó lelkigyakorlata azokat a fiúkat, akikben él a vágy, hogy Jézus Krisztust jobban megismerjék és szeressék. Van, akiben már megfordult az a gondolat, hogy Jézus személyesen hívja őt. Sokszor nagyon halknak tűnnek ezek a hívó „jelek”, de a lelkigyakorlaton szeretnénk ezt „felerősíteni”.

A lelkigyakorlat egy lehetőség, ahol a Szentlélek meg tudja érinteni a fiatalok lelkét. A fő célja az Istennel való kapcsolat mélyítése, a közös és az egyéni ima gyakorlása, a Szentírás olvasása és értelmezése.

A hivatásgondozó lelkigyakorlat helye: Egri Érseki Papnevelő Intézet, Foglár út 6. (A felújítások miatt ez a Szent János házat jelenti).

A hivatásgondozó lelkigyakorlat ideje: 2021. augusztus 16-án (hétfőn) 18.00 órakor kezdődik és 19-én (csütörtökön) az ebéddel ér véget.

A középiskolás korú, vagy annál idősebb fiatalokat várjuk. Az alsó korhatár 14 év. Hozzanak magukkal: Szentírást, jegyzetfüzetet és tollat.


Jelentkezni a spirituálisnál lehet: jozsaf.szabo@gmail.com

Levélben: Hittudományi Főiskola, 3300 Eger, Foglár út 6.

Eger, 2021. július 2.

az Egri Szeminárium elöljárói és növendékei