Jószolgálat-díjat kapott az egri RÉV munkatársa

2019-ben a Jószolgálat-díjat a hivatásszerűen végzett szociális munka egyéni kategóriájában Siposné Kohári Szilvia, az egri RÉV Szenvedélybeteg-segítő Szolgálat vezetője kapta. Az életműdíjat Ticzauné Régvári Marietta, a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász igazgatója vehette át.

A Jószolgálat-­­díj a különböző szociális területeken áldozatos és példaértékű munkát végzőket kívánja évről évre elismerni. A díjra megfelelő ajánlással országos szinten bárki jelölhet olyan személyeket, szervezeteket, közösségeket akik, vagy amelyek kiemelkedően példaértékű, áldozatos munkát végeznek az alábbi területek valamelyikén: családokért végzett szociális munka, kisebbségekért végzett szociális munka, fogyatékkal élőkért végzett szociális munka, idősekért végzett szociális munka, hajléktalanokért végzett szociális munka.