Megtelt a Líceum az egyetemi nyílt napon

Rengeteg érdeklődőt vonzott az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem januári nyílt napja. A felvételi előtt állók megismerhették az intézmény képzési kínálatát, hallgatói szolgáltatásait, de azok is tanácsot kaphattak, akik még nem hozták meg a döntést, milyen pályán képzelik el a jövőjüket.

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen családias hangulat, befogadó hallgatói és oktatói közösség vár mindenkit – kezdte köszöntőjét Dr. Csáfor Hajnalka oktatási rektorhelyettes a Líceum dísztermében. Erről a minden érdeklődő személyesen is meggyőződhetett: az aulában s a körfolyósokon mosolygós arcokkal, segítőkész hallgatókkal, oktatókkal, dolgozókkal találkozhattak a nyílt nap résztvevői.

Minderről az intézmény heti hírlevele számol be, melyben az egyetem közéleti, tudományos és sporthírei is olvashatók:

https://iig.uni-eszterhazy.hu/download/9udPIA1ZNyogf57io6u061n286We0imm77Kr8wX3