Megújult a régi szentély a pácini Jézus Szíve templomban

A 84-ik zsoltárban ezt olvassuk: "Milyen boldogok, Uram, akik házadban lakhatnak, magasztalhatnak téged örökkön örökké” (Zsolt 84,5.) Végtelen boldogság és öröm számunkra, hogy hosszú várakozás után immáron mi is újra gyönyörködhetünk a megújult szentélyben. Hálásak vagyunk Istennek és mindazoknak, akik elősegítették a liturgikus tér felújítását. A felújítás két fázisban készült el, melynek anyagi költsége 1 600 000 forintba került.

Köszönjük a híveknek, akik adományaikkal hozzájárultak ezen felújítási munkálatokhoz! Köszönjük a felújítást végző szakembereknek a munkájukat! S köszönjük plébánosunknak Matyi Péter atyának, hogy odaadóan szolgálta a templom szentélyének, felújításának ügyét, fáradhatatlanul szervezte és irányította a munkálatokat!