Nagyböjti beszélgetés Dr. Csókay Andrással Ecséden

I0AjyOP0

Ecséden a nagyböjthöz kapcsolódva beszélgetett Dr. Csókay András nemzetközi hírű idegsebésszel Varga József plébániai kormányzó. Az eseményre március 11-én, az ecsédi Buzás Pince vendégházban a téli esték programsorozat keretében, az Ecsédi Egyházközség és a Szentlaposi Szűzanya Kápolna Alapítvány szervezésében került sor.

Nozs7Dbq

"A vendéget elkísérte felesége és jó barátja is. A beszélgetés során több témát is érintettek: az élet védelméről, a missz iókról, a hivatásról és annak küzdelmeiről, valamint a hit erejéről. Egy nagyszerű és lelki többletet nyújtó eseményen vehettek részt a jelenlévők, hiszen a beszélgetés során szó volt a hitből fakadó küzdelemről és kitartásról, valamint sorsokról és élményekről is közeli képet kaphattak, mintegy tanúságtételként. A beszélgetés remélhetően a nagyböjti időszakban segíthet ráhangolódni a húsvéti ünnepre. A program fővéd nöke a KDNP ecsédi alapszervezete volt" - írta képes beszámolójában Csontos Péter.