Óvodafejlesztések az Egri Főegyházmegyében


Magyarország Kormánya a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt., mint Támogató közbejöttével, az óvodafejlesztési program támogatásáról szóló 1212/2018. (IV.6.) Korm. határozatban foglaltak alapján támogatást nyújtott az Egri Főegyházmegye számára „A Magyar Katolikus Egyház országos óvodafejlesztési programja” támogatási cél megvalósítása érdekében.

A támogatás felhasználásával egyházmegyénkben számos óvoda felújítása mellett, új óvodák épülnek Egerben, Miskolcon, Mezőkövesden, Tiszafüreden, Boconádon, Vámosgyörkön, Gyöngyösön, Jászárokszálláson, Jászberényben, Ózdon, Karcagon, Szerencsen, Sátoraljaújhelyen, Fegyverneken és Füzesabonyban.

A tervezési folyamat megindult, a rendelkezésre álló koncepcióterveket folyamatosan töltjük fel honlapunkra.

Az elkészült koncepcióterveket megtekintheti IDE KATTINTVA.