Sakkverseny a tenki Szent Imre Katolikus Általános Iskolában

 Nagy örömünkre szolgált, hogy sikerült eredményesen lebonyolítani az intézmény történetének első komoly sakkversenyét. Az iskolabajnoki címért a küzdelem egyenes kieséses rendszerben kezdődött, majd a döntőben körmérkőzéses formában dőlt el. Az érmekért küzdő fiatalok számára nemcsak az ellenfél és a meleg jelentett kihívást, hanem a rapid versenyekre jellemző időkorlát is, mely esetünkben 10 – 10 perc játékidőt engedélyezett. A szabadtéri helyszín és a dekoratív környezet külsőségekben is látványossá tették a küzdelmet. Köszönet mindezért Vargáné Forgács Anna igazgató asszonynak, aki nemcsak támogatta a rendezvény megvalósulását, hanem tevékenyen részt is vett benne a sakkjáték lelkes elkötelezettjeként! Köszönet érte!

Végezetül következzék a 2019. évi Szent Imre Sakk Házibajnokság végeredménye:

  1. hely Borsodi István
  2. hely Gyetvai Erik
  3. hely Gacsal Ákos

A helyezetteknek innen is gratulálunk! Folytatás Isten segítségével jövőre! Addig is jó játékot mindenkinek!

A tenki Szent Imre Katolikus Általános Iskola közössége nevében írta:

Gyimesi Attila szaktanár, versenybíró