Sikerek az országos Curie Természetvédelmi Emlékversenyen

A Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolájából, Tibolddarócról három csapat is bejutott az országos Curie Természetvédelmi Emlékversenyre.

A döntőt április 22-én, a Föld napján rendezték meg Szolnokon 186 tanuló részvételével. 3. osztályos tanulóink (Halász Hanna Sára, Juhász Hunor, Paulinszki Ádám) Versics Marianna tanító néni vezetésével országos II. helyezést értek el. 5-6. osztályból sajnos mindkét csapat egy-egy emberhátránnyal indult betegség miatt, de így is nagyon szépen szerepeltek. Az 5-6. osztályos Hanyecz Olívia és Kalina Fanni alkotta csapat IV. helyen végzett, míg a poszterkészítéssel II. helyezettek lettek. A Fekete Lili és Lónyai Lotti alkotta 6. osztályos csapat VI., valamint a poszterrel III. helyezést ért el. Felső tagozatos diákjaink felkészítője Ispán Zoltán tanár úr volt. Gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő pedagógusoknak is a szép eredményekhez!

- beküldött hír -