Újmisés káplánok és papnövendékek találkoztak Kápolnán

IMG_7759

(A képre kattintva galéria nyílik!)

Az Egri Főegyházmegye 6 újmisése (Kerekes Gábor, Hágen Pál Tamás, Péter Vilmos, Herbst Ádám, Michele Gervasoni, Carlos Sirer Melis), valamint a Rómában tanuló Bakos Tamás káplán és Kakuk Ferenc plébános mutatott be szentmisét 2022. augusztus 29-én, hétfőn 18 órakor a kápolnai templomban, amelyen az egri papnövendékek (Gyarmati Valentin, Novák Lajos, Szedmák Zoltán, Muhari Máté, Németh Mihály, Luidimar Herrera Acacio, Joe Steven Amaguaya Amaguaya, José Gabriel Salinas-Morales, Diego José Rodriguez Sorto) asszisztáltak.

IMG_7690

A főcelebráns Kerekes Gábor jászberényi káplán volt, a prédikációban az újmisés atyák papi jelmondatukkal kapcsolatban osztották meg gondolataikat, a szentmise végén újmisés áldásban is részesülhettünk.

IMG_7800

Az este finom vacsorával és jó hangulatú beszélgetéssel ért véget a plébánián.

IMG_7801

Kakuk Ferenc
plébános