Hittanverseny az Andrássyban a 2020-as NEK jegyében

Az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium hittan versenyt szervez az Egri Főegyházmegye fenntartásában lévő katolikus általános iskolák felső tagozatos tanulói számára, EUCHARISTIA címmel.

Minden iskola egy három főből álló felső tagozatos csapattal nevezhet.

A verseny időpontja: 2019. november 29. péntek, 13 00

Helye: Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium Eger, Klapka Gy. u. 7.

A csapatok 10.00 órától regisztrálhatnak felkészítő tanáraikkal az Andrássy aulájában.

13 00 órakor kezdődik a verseny az iskolában.

A jelentkezés határideje: 2019 november 08., péntek

Jelentkezni a 06/36–510–060-as telefonszámon vagy 06/36–510–061-es faxon, illetve elektronikusan: a titkarsag@andrassy-egher.hu e-mail címen lehet.

A felkészüléshez az anyagok letölthetők az alábbi linkekra kattintva, illetve az iskola honlapjáról: www.ekszi.hu, a Hittanverseny cím alatt.

TANKÖNYVI ANYAG

BIBLIAI SZAKASZOK

KOMPENDIUM

KÉPANYAG

A csapatok a letölthető anyagok alapján fogják megírni a feladatlapot és elvégezni a versenyfeladatokat.

Előzetes feladat:

A 2020-as NEK témával kapcsolatban készítsenek a csapatok egy plakátot, A/3-as méretben, szabadon választott technikával. Az otthon elkészített plakátot el kell hozni a versenyre mivel, pont jár érte.

Érdeklődni lehet: Béres Gyula tanár úrnál a 06/30-9377-519 és Tóth László tanár úrnál 06/20-3422-256 mobilszámokon, illetve elektronikusan a kozge@ekszi.sulinet.hu gyula.beres@gmail.com és  ifj.tothlaszlo88@gmail.com e-mail címeken.

Rozmán Éva, igazgató