1 fő magyar nyelv - ének-zene szakos tanár,

A jogviszony időtartama: Határozott idejű egy évig tartó munkaviszony, amely hosszabbítható (3 hónap próbaidő után határozatlanra módosítható). Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, 8 órás foglalkoztatás, amelyet a Munka Törvénykönyv szabályoz. Nyugállományban levő kollégát is szeretettel fogadunk teljes munkaidőben. Az intézményünkben emelt szintű ének-zene oktatás van. A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3600 Ózd, Bem út 8. A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: A végzettség szerinti tanórák, foglalkozások ellátása. Pályázati feltételek: · szakirányú végzettség, · büntetlen előélet, · plébánosi ajánlás Előnyt jelentő kompetenciák: · empátia halmozottan hátrányos helyzetű tanulók iránt, · jó problémamegoldó képesség, · kommunikációs készség. A pályázat részeként benyújtandó okiratok, igazolások: · önéletrajz, · plébániai ajánlás, · előírt képesítéseket igazoló dokumentumok másolata · erkölcsi bizonyítvány A munkakör betölthetőségének időpontja: 2020. augusztus 24. napjától tölthető be. A pályázat benyújtásának határideje: 2020.augusztus 10. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kocska Ágnes nyújt a 0630/969-7911-es telefonszámon vagy a megadott e-mail címen. A pályázatok benyújtásának módjai: · postai úton, a II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Ózd, Bem út 8. címre · e-mailben: katiskozd@gmail.com · személyesen Kocska Ágnes intézményvezető Bem út 8. (előzetes telefonegyeztetés szükséges). A pályázat elbírálásának határideje: 2020. augusztus 14.