Ádventi Lelkigyakorlat Miskolcon a Mindszenti templomban

December 17-, 18 és 19-én, szombaton, vasárnap és hétfőn, ádventi lelkigyakorlatot tart Füleczki István atya Miskolcon, a Mindszenti templomban. Szombaton este fél 7-kor, vasárnap a 10 órai és a ½ 12-es szentmisén, valamint az esti ½ 7-es szentmisén fog prédikálni. A vasárnap esti szentmise előtt karácsony-váró koncertet ad a Mindszenti templom kórusa.

Hétfőn, a lelkigyakorlat harmadik napján, délután 5 órakor Füleczki István atya pedagógusoknak tart ádventi-előadást a Mindszenti plébánia Millenniumi Teremében. Minden pedagógust várnak, nem csak a felekezeti iskolákban tanító tanárokat. Aznap este, a lelkigyakorlat záró szentmiséjét az ún. ANGYAL követi. Ez, az Ádventi és Nagyböjti Gyónási Alkalmak szavak betűmozaikja. A Szent Ferenc Kisnővérei és a Mindszent Karizma Közösség zenés meditációjával, egészen éjjel fél 11-ig tart. Aki gyónni szeretne, vagy egyszerűen csak lelkibeszélgetést vagy tanácsot kérni, azokat nyolc lelkipásztor várja a város különböző plébániáiról. A késői program miatt felnőtteket és fiatalokat várnak az ANGYALRA Miskolcon, december 19-én este fél 8-tól a Mindszenti Templomban.