Dr. Csókay András idegsebész előadása Ecséden

Különleges előadásra lesz Ecséden a Buzás Pince Vendégházban, az est vendége Dr. Csókay András idegsebész, akivel Varga József plébániai kormányzó beszélget.

Az idei első Téli esték (novembertől-márciusig tartó) programsorozat) keretében, s közeledve a nagyböjti időszakhoz egy különleges előadásra lesz, melyhez örömmel csatlakoztunk szervezőként a helyi egyházközség mellett. A lelki feltöltődést és különleges élményt nyújtó előadás támogatója a Buzás Pince Vendégház. Az est vendége Dr. Csókay András nemzetközi hírű, magyar idegsebész, akivel Varga József plébániai kormányzó beszélget 2022. március 11-én (péntek) 17°° órai kezdettel az ecsédi Buzás Pince Vendégház (Ecséd, Kossuth Lajos út 132.) nagytermében. A programsorozat, és az est fővédnöke a KDNP Ecsédi Alapszervezete. Fontos dolog, hogy az előadás ingyenesen látogatható, nem regisztrációhoz kötött, viszont a maszk használata kötelező! A program esetleges változásának jogát a szervezők fenntartják!

Mindenkit szeretettel hívnak és várnak a szervezők!