Ministránstalálkozó Eger, 2017

Ternyák Csaba egri érsek, immár tizedik alkalommal hívja és várja az Egri Főegyházmegye ministránsait az egri bazilikába, az Egyházmegyei Ministráns Találkozóra.

A találkozóra 2017. október 7-én kerül sor, meghívott vendége pedig Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek.

A fatimai jelenések 100. évfordulóján a találkozó mottója, Máriának a kánai menyegzőn elhangzott kérése: „Tegyetek meg mindent, amit mond!” (Jn 2,5)

A Főpásztor szeretettel várja a ministránsokat, a paptestvéreket és a hitoktatókat, hogy együtt ünnepeljünk, imádkozzunk, találkozzunk és ismerjük meg egymást - adta hírül Szabó József spirituális.

A talákozó programja IDE KATTINTVA, a jelentlezési lap pedig IDE KATTINTVA tölthető le.