Szentmise és szentségimádás Ecséden

Szentmise és szentségimádás lesz az ecsédi Szentkút-völgye Boldogasszony kápolnában 2020. november 21-én, Krisztus Király előestéjén.

Az idei évben a Szentkút-völgye Boldogasszony kápolna is csatlakozik a Krisztus Király előestéjére meghirdetett világméretű szentségimádási naphoz 2020. november 21-én (szombat) du.: 16.00 órai kezdettel. Ezen a napon a Boldogságos Szűz Mária bemutatása a templomban emlékünnep tiszteletére szentmisével egybekötött, Varga József plébániai kormányzó által vezetett szentségimádás lesz. Szeretnénk mindenkit megkérni, hogy a lehetőségekhez képest, s természetesen a járványügyi szabályokat betartva vegyünk részt a fiatalokért és az egész magyar nemzetért, valamint a járvány mielőbbi megszűnéséért felajánlott szentmisén és szentségimádáson! Várunk mindenkit szeretettel, addig is jó egészséget!