Papság, diakónusok

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Összes

Szarvas Péter

Született: 1963. 11. 07.
2019.08.01-től Szerencs, plébános

Székely Dénes

Született: 1957. 06. 29.
2014- Borsodnádasd, plébános

Szemenyei Péter

Született: 1971. 07. 17.
2019.03.09- Pálháza, plébános

Szőke Gábor

Született: 1973. 03. 27.
2015.08.01-től Ózd-Bolyok, plébános

Szőke József

Született: 1953. 01. 26.
1998- Tarnaméra, plébános

Szűcs Gyula

Született: 1964. 01. 13.
2016- Borsodbóta, plébániai kormányzó

Szűcs Zoltán

Született: 1974. 12. 04.
2011- Mád, plébános

Szűcs Zsolt

Született: 1972. 09. 15.
2020.08.01-től Szendrő, plébános