Papság, diakónusok

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Összes

Racs Csaba dr.

Született: 1975. 10. 19.
2009- Egerbakta, plébános

Rácz Bertalan

Született: 1947. 04. 04.
1992- Monok, plébános

Resch András

Született: 1985. 06. 09.
2020.08.01-től Róma, tanulmányi szabadságon

Resch Tamás

Született: 1987. 01. 12.
2019.08.01-től Jászberény I., káplán

Riz Attila

Született: 1976. 12. 30.
2020.08.01-től Sárospatak, káplán

Sánta István

Született: 1933. 08. 23.
2014- nyugállományban

Schönberger Ferenc

Született: 1938. 03. 05.
2008- Eger Belváros

Sedon László dr.

Született: 1947. 08. 24.
1983- Miskolc-Hejőcsaba, plébános

Skublics Máté

Született: 1976. 12. 26.
2013- Miskolc, Neokatekumenális út „Missio Ad Gentes”, lelkipásztor; 2015- Miskolci Ökumenikus Egyetemi Lelkészség, egyetemi lelkész; 2019.08.01-től Miskolc Selyemrét, plébániai kormányzó

Soltész Ádám

Született: 1988. 05. 01.
2020.08.01-től Jászberény Főplébánia, káplán

Somodi János

Született: 1935. 03. 01.
2011- nyugállományban

Soós Tamás

Született: 1978. 11. 29.
2015.08.01-től Jászalsószentgyörgy, plébános; 2019.08.01-től Jászapáti Esperesi Kerület, esperes

Strahl Péter

Született: 1960. 01. 01.
2016-2018. Gyöngyös-felsővárosi Plébánia, káplán 2018.08.01-től Jászladány, plébániai kormányzó

Szabó Attila

Született: 1984. 09. 17.
2015.08.01-től Sátoraljaújhely I., káplán

Szabó József

Született: 1947. 09. 10.
2017. 08. 01-től nyugállományban