Papság, diakónusok

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Összes

Szántó József

Született: 1951. 01. 23.
2011- Jászberény I., plébános

Szarvas István

Született: 1969. 06. 02.
2014- Szikszó, plébános; 2019.08.01-től Szikszó-Encsi Esperesi Kerület, esperes

Szarvas Péter

Született: 1963. 11. 07.
2019.08.01-től Szerencs, plébános

Székely Dénes

Született: 1957. 06. 29.
2014- Borsodnádasd, plébános

Szemenyei Péter

Született: 1971. 07. 17.
2019.03.09- Pálháza, plébános

Szőke Gábor

Született: 1973. 03. 27.
2015.08.01-től Ózd-Bolyok, plébános

Szőke József

Született: 1953. 01. 26.
1998- Tarnaméra, plébános

Szűcs Gyula

Született: 1964. 01. 13.
2016- Borsodbóta, plébániai kormányzó

Szűcs Zoltán

Született: 1974. 12. 04.
2011- Mád, plébános

Szűcs Zsolt

Született: 1972. 09. 15.
2020.08.01-től Szendrő, plébános

Takács Alajos

Született: 1952. 08. 13.
2006- Sajószentpéter, plébános

Ternyák Csaba

Született: 1953. 12. 04.
XVI. Benedek pápa 2007. március 15-én nevezte ki egri érsekké. Beiktatása az egri Főszékesegyházban volt, 2007. június 9-én.

Thiago Jackson Pinheiro Costa

Született: 1982. 02. 23.
2020.08.01-től Gyöngyös-Felsőváros, káplán

Thurzó Péter

Született: 1980. 06. 17.
2015- Munkácsi Egyházmegye, missziós szolgálat

Török László dr.

Született: 1968. 03. 12.
2004-2018. Egerszalók, plébános 2018.08.01-től Mezőkövesd II., plébános